Dokumentacja cen transferowych art 9a — katalog stron nkch.pl

Dokumentacja cen transferowych — czy firma ma obowiazek jej sporzadzania? Zacznijmy od TESTU (ponizej lub na stronie art9a.pl) skladajacego sie z trzech krotkich pytan. Jezeli odpowiedz brzmi TAK zapraszamy do pilnej lektury strony oraz wspolpracy z zespolem www.art9a.pl Wiecej informacji o dokumentacji cen transferowych na stronach art9a.pl Czy Panstwa firma wykonala jakiekolwiek transakcje, przeplywy finansowe z organizacjami z krajow stosujacych szkodliwa konkurencje podatkowa okreslonych w rozporzadzeniu Ministra Finansow? Odpowiedz: Tak – jestescie Panstwo zobowiazani do sporzadzania dokumentacji Cen Transferowych Nie – prosze przejsc do nastepnego pytania Czy jestescie Panstwo podmiotem powiazanym wg Art. 11 Ustawy pdop? Odpowiedz: Tak –prosze przejsc do nastepnego pytania Nie – nie macie Panstwo obowiazku sporzadzania dokumentacji Cen Transferowych Czy laczna kwota transakcji z podmiotami powiazanymi wynikajaca z umowy lub rzeczywiscie zaplacona przekraczala rownowartosc w skali roku: 1) 100 000 euro – jezeli wartosc transakcji nie przekracza 20 proc. kapitalu zakladowego, okreslonego zgodnie z art. 16 ust. 7 ustawy o CIT, albo 2) 30 000 euro – w przypadku swiadczenia uslug, sprzedazy lub udostepnienia wartosci niematerialnych i prawnych, albo 3) 50 000 euro – w pozostalych przypadkach Odpowiedz: Tak – macie Panstwo obowiazek sporzadzania dokumentacji Cen Transferowych Nie – nie macie Panstwo obowiazku sporzadzania dokumentacji Cen Transferowych. Wiecej na www.art9a.pl

Оцените статью
Добавить комментарий